úterý 11. srpna 2020

Nechutnost z Michalu

 Upozornění! Ultra nechutný a vulgární článek! Jde o citace!

Dobrý den všem. Tento článek píšu aktuálně přímo z práce a musím všechny znovu varovat, že tento článek je opravdu nechutný, ale napsat to musím, protože z toho, co mi vykládala moje nadřízená v práci, jsem dostával záchvaty smíchu, a nebyl jsem sám. Sedíme na pokladně spolu s dalšími dvěma holčinami a chechtáme se doteď.

Jeden z kluků, kteří chodí dozadu na parkoviště, jmenovat ho nebudu, má totiž jakýsi podivný ranní rituál. V některých případech citovat svoji vedoucí, protože to, jak to popisuje, je opravdu geniální. No, k věci. Onen kluk má vždycky zvyk, že každé ráno chodí na toaletu, ale zdrží se tam obvykle mezi půl a tři čtvrtě hodinou. A dělá to pravidelně každé ráno a všichni jsou z něj naprosto na prášky. A nyní přichází první citace.

"A jednou ráno paní xx (šéfová) říká plavčíkům: "Dojděte mi na záchod pro toho pokladníka." A on vyletí z toho záchodu: "Už jdu, už jdu!", ruce od hoven, kalhoty támhle někde u kolen, tak ona se na něj podívá a říká: "Jdi se umýt a oblíct, prosímtě." Tak on se tam vrátil, přišel, teda, umyl se, a zhruba po hodině přišel šéf plavčíků, vyletěl z toho záchodu a řve: "Kluci, který prase posralo celej záchod?!"

A začala poměrně plodná diskuze, už nevím ani, co kdo říkal, ale vypadalo to zhruba takhle. Celé to bylo prokládané záchvaty smíchu.

"To se hrabal v těch hovnech nebo co?"

"Jestli mu tam třeba nespadl prstýnek."

"Nebo mobil."

"On si na tom záchodě možná fetuje nebo tak něco. A v těch lepších dnech se tam jenom posere."

"Třeba používá ten trik na celníky, že spolkne sáček s drogama a pak to někde vysere."

"A ta představa, že do tý budky šel s těma rukama od hoven..."

"Ježiši, fuj. Prosímtě, už ho tam neposílej, nebo tam příště přijdu a pobleju se tam."

Bylo toho víc, ale radši to už psát nebudu, a znovu se omlovám, pokud to někomu přišlo nechutné, jde o citace, a když se bavíme o takovémhle tématu, prostě to k tomu patří. Ale smáli jsme se a smějeme se doteď. A momentálně tady řešíme české vrahy a vražedkyně ve vězení a především Kájínka, takže vidíme, že máme témata dnes opravdu nechutná a morbidní. Nevíme, jestli máme všichni takovou blbou náladu, nebo to řešíme jen tak z nudy, ale je to prostě masakr. Tak uvidíme, co budeme ho řešit zítra. Zatím.

7 komentářů:

 1. No jo, humor se najde kdekoli. :D Ale myslím, že pro vás všechny bude lepší, když nebudete vědět, co se tam vlastně děje.
  Ale koukám, že jste měli tématicky opravdu zajímací den.

  OdpovědětVymazat
 2. Tak to je tedy síla :D :D Nevím co bych dělala kdybych něco takového viděla na vlastní oči :D

  OdpovědětVymazat
 3. Matty Matty, to musí byť týpek a to som si myslela, že keď mi krstný včera hovoril, ako ho kolega len tak oblial kávou, že je to extrém. Zisťujem, že to bolo ozaj len kakavko. Ďakujem ti.

  OdpovědětVymazat
 4. Magicmax / Vít16. srpna 2020 8:59

  Je to jiný než jindy, ale ty věci, které mohou některým lidem přijít nehezké mi nevadili. Je fajn, že jste se zasmáli.

  OdpovědětVymazat
 5. Taky bych se řehonila, offfšem kdybych ten hajzlík po něm nemusela mýt...

  OdpovědětVymazat
 6. Tak to by mě fakt zajímalo, co ho k tomu vede. Nicméně, chtěla jsem si dát zmrzlinu, teď už nějak... nechci :D

  OdpovědětVymazat
 7. Tak to já mám podobné vlastní téma. Zeták mě kdysi vzal na exkurzi do jeho firmy, když měli celozávodní dovolenou. Na mě přišla "velká" právě tam, když mrzlo až praštělo. Jenže tím pádem jim na WC zamrzla voda a já neměl jak spláchnout. Mladej říkal, že tam to zmrzlé hovno bylo asi ještě 14 dnů.

  OdpovědětVymazat